PL | EN
Recenzje o Voice Caddie

mygolfspy: GPS Voice Caddie to świetny produkt. Tak, ma pewne wady, które mogą kilku z Was się nie podobać, ale jako całość otrzymuje wysoką ocenę. (...) Jeśli jesteś golfistą nie będziesz rozczarowany. Dodatkowo przy swojej cenie Voice Caddie to spora oszczędność pieniędzy!

Pełna recenzja Voice Caddie na stronie: www.mygolfspy.com.

The Hackers Paradise: W golfowym urządzeniu GPS dwie rzeczy są dla mnie ważne. Po pierwsze musi być łatwe w użyciu. Jak widać Voice Caddie jest zdecydowanie łatwy w użyciu. Wystarczy go włączyć, nacisnąć przycisk i jest gotowy do działania. Drugą niezbędną rzeczą jest dokładność. Jak już wspomniałem, odległości uzyskwiane z Voice Caddie są liczone do centrum greenu. Za każdym razem gdy porównywałem odległości z innym dalmierzem było to dokładnie w celu. (...) Jeśli jesteś golfistą, który ceni sobie uzyskany pomiar do centrum greenu, z pominięciem wszystkich "wodotrysków" drogich urządzeń z kolorowymi wyświetlaczami, zdecydowanie polecam by zainteresować się właśnie Voice Caddie.

Pełna recenzja Voice Caddie na stronie: www.thehackersparadise.com.
VC200
Specyfikacja
Urządzenia Voice Caddie
Gdzie kupić
FAQ
Recenzje
Kontakt
Voice Caddie jest pierwszym na świecie systemem GPS dla golfistów, który mierzy odległość do dołka i komunikuje się z graczem dźwiękowo, w sposób natychmiastowy informując o odległości do centrum greenu lub długości konkretnego uderzenia.

Wystarczy go włączyć i już jesteś gotowy rozpocząć grę! Urządzenie automatycznie rozpoznaje pole golfowe na którym jesteś - bez łączenia się z Internetem, bez opłat abonamentowych, bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów!
Zamów Voice Caddie ze swoim logiem (wizualizacje są przykładowe):
2014 ABK Grupa www.abkgrupa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.