PL | EN
FAQ

Pyt.: Jak mogę pobrać inne pola golfowe?
Odp.: Podłącz Voice Caddie do komputera i użyj VC Menedżer by wybrać interesujące Cię pole.

Pyt.: Jak dokładny jest Voice Caddie?
Odp.: Voice Caddie w większości warunków, podobnie jak większość innych urządzeń opartych na systemie GPS wykonuje pomiary z dokładnością do 3 metrów. Jednak Voice Caddie oblicza odległość do centrum greenu, zaleca się przy uderzeniu wzięcie pod uwagę kształtu greenu i lokalizację dołka.

Pyt.: Jak długo działa bateria?
Odp.: Zazwyczaj bateria będzie działać do 9 godzin przy pełnym naładowaniu akumulatora. Jednak wartość ta może się zmniejszyć w przypadku obszarów ze słabym sygnałem GPS.

Pyt.: Jaki jest najlepszy sposób umocowania Voice Caddie?
Odp.: Zaleca się przypiąć go na czapce lub daszku dla najlepszego możliwego odbioru sygnału GPS, jednak dołączenie do paska jest również dobrym rozwiązaniem.
VC200
Specyfikacja
Urządzenia Voice Caddie
Gdzie kupić
FAQ
Recenzje
Kontakt
Voice Caddie jest pierwszym na świecie systemem GPS dla golfistów, który mierzy odległość do dołka i komunikuje się z graczem dźwiękowo, w sposób natychmiastowy informując o odległości do centrum greenu lub długości konkretnego uderzenia.

Wystarczy go włączyć i już jesteś gotowy rozpocząć grę! Urządzenie automatycznie rozpoznaje pole golfowe na którym jesteś - bez łączenia się z Internetem, bez opłat abonamentowych, bez jakichkolwiek dodatkowych kosztów!
Zamów Voice Caddie ze swoim logiem (wizualizacje są przykładowe):
2014 ABK Grupa www.abkgrupa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.